Sme rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2023, avšak do vzniknutia našej spoločnosti DGUSTO, s. r. o. sme fungovali ako SZČO. Preto história celého podnikania siaha až do roku 2008, kedy sme sa stali dovozcom kukuričných chrumiek značky GUSTO na Slovensko, ktoré boli vyvinuté spoločnosťou Phoenixy v roku 1992.


Všetky inšpiratívne príbehy začínajú od koreňov nás samých a vedú k našej lepšej verzii, ten náš začína hľadaním a zároveň snahou dostať na slovenský trh nový a zaujímavý produkt. Vďaka vytrvalosti a stálym investíciám do kvality a inovácii sa spoločnosť stala jednou z najúspešnejších rumunských podnikateľských subjektov. 

Značka Gusto, pod ktorou spoločnosť predáva svoje produkty, sa stala dôveryhodnou značkou a garanciou vysokej kvality.
Tak často spomínané Gusto chrumky, sa vyrábajú z kukuričnej krupice podľa originálnej, jedinečnej receptúry. Podľa najvyšších medzinárodných štandardov kvality potravín sú Gusto chrumky tým najlepším zážitkom z občerstvenia, aké si môžete priať. Technológia výroby bola navrhnutá zakladateľmi spoločnosti a je chránená patentovým právom. Okrem toho sa produkty vyrábajú v súlade s najvyššími štandardami IFS a HACCP.


A to samozrejme nie je všetko! Okrem Gusto chrumiek v našej ponuke nájdete aj rôzne iné slané, či sladké pochutiny, ale taktiež aj produkty do domácnosti, ktoré sú dovezené z Rumunska a majú tú najlepšiu kvalitu.
Veríme, že budete s našimi produktmi spokojní, a že spolu s Vami budeme úspešní.
DGUSTO, s. r. o.